Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Przejma Wielka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Suwałki

Hańcza,Suwałki(Przejma Wielka + 15 km)

250 000 zł12 729 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***świetna inwestycja *** okazja *** dostęp do rzeki *** Dobry Dom oferuje na sprzedaż ziemię rolną w mieście Suwałki przy ul. Sianożęć. Nieruchomość składa się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sidory

Sidory(Przejma Wielka + 7 km)

400 000 zł17 400 m² 22,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna o powierzchni 1,74 ha położona jest w malowniczej otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu urokliwej wsi Smolniki. Znajduje się na wzniesieniu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Hańcza,Suwałki(Przejma Wielka + 15 km)

299 000 zł1 123 m² 266,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w bezpośredniej okolicy centrum Suwałk! Ta nieruchomość to prawdziwa perełka na suwalskim rynku. Działka o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Dębowo

Dębowo(Przejma Wielka + 9 km)

145 000 zł3 017 m² 48,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w otulinie parku Dębowo, gm. Szypliszki | 3017 m Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjno-rekreacyjna o powierzchni 3017 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Maciejowięta

Maciejowięta(Przejma Wielka + 22 km)

230 000 zł6 700 m² 34,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w pięknej miejscowości maciejowięta. Wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Dubeninki. Opis: - powierzchnia: 6700 m2 - Media dostępne w drodze: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jasionowo(Przejma Wielka + 7 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w Jasionowie! Kilka od minut od Suwalk Wielkość działek : od 967m2 do 1292m2 Cena za metr: 110zł/m2 Szukasz idealnej lokalizacji na inwestycję lub budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sumowo

Sumowo(Przejma Wielka + 25 km)

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej okolicy, zaledwie 5 km od Sejn, w województwie podlaskim. Każda działka ma powierzchnię 1200 m i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Romanowce

Romanowce(Przejma Wielka + 20 km)

3 800 000 zł460 808 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży doskonały teren pod inwestycje, wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, tzw. "Kolonia nad jeziorem Szejpiszki". W tym planie nieruchomość podzielona jest na obszary: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Herberta

Sianożęć,Suwałki(Przejma Wielka + 15 km)

399 000 zł1 990 m² 200,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1990 m , położona na osiedlu Staniszewskiego. Nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Suwałki

Śródmieście,Suwałki(Przejma Wielka + 15 km)

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Przejma Wielka

Przejma Wielka,podlaskie

73 500 zł1 335 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Strona kupująca nie ponosi kosztów prowizji! Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy letniskowej z widokiem na jezioro Szelment Wielki o powierzchni 1335m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Przejma Wielka

Przejma Wielka,podlaskie

40 500 zł540 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę, w cenie współudział w plaży o powierzchni 7300m^2, z linią brzegową Szelment Wielki.tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przejma Wielka

Przejma Wielka,podlaskie

100 000 zł663 m² 150,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, uzbrojona nad jeziorem Szelment Wielki, o powierzchni 663 m2 z dojściem do jeziora. Cena 100.000 zł. Tel.  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij